-10%

Intex 58431 дитячий басейн "Літаюча тарілка" 188 x 46 см від 3 років
969,21 ₴
872,29 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Діаметр | 188 см |
| Висота | 46 см |
| Інформація | Діаметр 188 x Висота 46см |
| Вік дитини | 3+ років |
| Вага | 2,8 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 808 л |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,29 ₴






