
Пневматична гвинтівка Beeman Polar Bear Gas Ram кал.4,5 (10620GP)
7 520,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RIF-005770
Пневматична гвинтівка Beeman Polar 10620GP – це газопружинна переломна гвинтівка в калібрі 4,5 мм.
Модель оснащена газовою пружиною, яка забезпечує ресурс експлуатації до 40-50 тисяч пострілів. Така система створює рівномірне розподілення енергії протягом усього ходу поршня, зменшує віддачу і практично виключає бічні вібрації при пострілі.
Мушка має ударостійкий захист, а прицільна планка регулюється як по горизонталі, так і по вертикалі. Прицільні пристрої оснащені оптоволоконними вставками, які накопичують світло і дозволяють швидше і точніше прицілюватися при недостатньому освітленні.
Ложе має ергономічну форму із зручною щокою для комфортного прицілювання. Особливістю конструкції є наскрізний приклад з рукояткою, що забезпечує більш надійний та впевнений хват гвинтівки. Потиличник прикладу оснащений гумовим демпфером для зниження віддачі під час пострілу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ствола | 450 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 3.85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1150 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Дерево |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки, Регульована прицільна планка з мушкою |
- Ціна: 7 520,50 ₴






