
Пневматична гвинтівка Beeman SIBE Gas Ram кал.4,5 (10619GP-1)
6 141 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RIF-005768
Beeman SIBE 10619GP – нова лінійка пневматичних рушниць для розважальної стрільби.
У лінійці представлені дві моделі, які візуально виглядають ідентично: ергономічне ложе виготовлене із міцного полімеру та доповнене спеціальними текстурованими вставками для надійного та комфортного утримання гвинтівки. Нарізний ствол виконаний зі збройової сталі, оснащений полімерним кожухом та інтегрованим саундмодератором.
Модель SIBE 10619GP оснащена газовою пружиною. Основними перевагами газопружинної системи є збільшений ресурс експлуатації, зменшена віддача та відсутність бічної вібрації при пострілі. Завдяки використанню азоту у конструкції газової пружини гвинтівка може довше залишатися у зведеному стані без втрати робочих характеристик.
Beeman SIBE 10619GP поєднує сучасний дизайн, комфорт у використанні та стабільну роботу, що робить модель чудовим вибором для тренувальної та розважальної стрільби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ствола | 470 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 365 м/сек |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 1160 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки, Регульована прицільна планка з мушкою |
- Ціна: 6 141 ₴







