
Ніж багатофункціональний Grand Way 24049 GP (mirror polish, три предмети)
249,20 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KNI-005122
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей набір чудово підійде для туризму чи пікніка.
- Ніж
- Ложка
- Виделка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKIF Plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 96 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал леза | 420 |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Матеріал чохла | Cordura |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 52 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,20 ₴


