
Пневматична гвинтівка CORE B1-4P
2 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RIF-003301
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пневматична гвинтівка CORE B1-4P. Бюджетна пневматична гвинтівка із відмінними характеристиками. Система взводу – перелом ствола. Дана модель має регулювальний шептал у спусковому механізмі, за рахунок чого конструкція проста і надійна. Прицільні пристрої з фібероптичними нитками. Матеріал прикладу – полімер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rifle |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ствола | 390 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 180 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 990 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Відсутній |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Фібероптичні нитки, Регульована прицільна планка з мушкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴



