-10%

Ніж Petrified Fish Forward PF-818
2 065,50 ₴
1 858,95 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Petrified Fish |
|---|---|
| Тип ножа | Складной |
| Призначення | EDC |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 106 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 858,95 ₴





