| Виробник | Y-START |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | Takefu VG-10 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 122 гр |
| Колір | White |
| Товщина обуха | 3.7 мм |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Загальна довжина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749,60 ₴






