-10%

Ніж Kershaw Covalent Chinese
904,50 ₴
814,05 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Китай |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Dura Lock |
| Вага | 75 гр |
| Колір | Gray |
| Товщина обуха | 2.7 мм |
| Довжина клинка | 81 мм |
| Загальна довжина | 195 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,05 ₴





