-10%

Нож RealSteel Luna Eco
2 902,50 ₴
2 612,25 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка стали | Bohler K110 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Frame Lock |
| Вага | 85 гр |
| Колір | Gold |
| Товщина обуха | 2.15 мм |
| Довжина клинка | 70 мм |
| Загальна довжина | 168 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 612,25 ₴





