-10%

Ніж CRKT Tighe Tac Two Chinese
1 174,50 ₴
1 057,05 ₴
- В наявності
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | china |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Frame Lock |
| Вага | 140 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.4 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Загальна довжина | 201 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057,05 ₴





