-10%

Термометр з гігрометром HTC -2
315,43 ₴
283,89 ₴
- В наявності
- Код: 1568
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термометр електронний з гігрометром, годинником, будильником, календарем та виносним датчиком НТС-2
Технічні характеристики:
- Діапазон вимірювання температури в приміщенні: від -10°C до + 50°C (від +14°F до + 122°F)
- Діапазон вимірювання температури на вулиці: від -50°C до + 70°C (% RH
- Точність вимірювання температури: ±1°C
- Точність вимірювання вологості: ±1%
- Роздільна здатність: ±0.1°C
- Роздільна здатність : ±1%
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTC |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1568 |
| Виносний датчик | Да |
| Гігрометр | Да |
| Додаткові характеристики | Функція пам' яті мінімальної і максимальної температури / Годинник / Будильник / Календар /Дліна кабеля датчика 2м |
| Одиниці виміру | °C / °F |
| Кол-во в запайці (шт) | 50 |
| Комплектація | термометр/ виносний датчик з кабелем |
| Харчування | ААА батарейка |
| Похибка | температури: ±1 °C/ вологості: ±1% |
| Розміри | 97х104х23 мм |
| Температура, °C | -50°C до + 70°C |
| Тип харчування | на батарейках |
| Тип екрану | ЖК 80х60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,89 ₴
