
Ліхтар налобний Luxury 1898, 13LED, вбудований акумулятор, ЗП 220V
216,44 ₴
194,80 ₴
- В наявності
- Код: 231
Ліхтар на лоб&13 LED YJ-1898має два режими роботи: основний (13 світлодіодів) і економний (9 світлодіодів).
Заряджається від мережі. Заряджання в жодному разі не повинно тривати більше 15 годин. Під час заряджання забороняється увімкнути ліхтар, інакше можуть згоріти світлодіоди та інші внутрішні компоненти ліхтаря.
Джерелом світла 13 LED YJ-1898 служать напівпровідникові кристали високої яскравості. Ресурс кожного кристала становить 50000 годин. Важливою перевагою моделі є підвищена ергономічність. Час світіння сягає 20 годин.
Має поворотну головку, за допомогою якої можна нахиляти ліхтар у потрібному напрямку (кут нахилу становить 0-45 °).
Корпус пиловологозахищений корпусом, виготовлений з удароміцного нетоксичного ABS-пластику. Такий пластик набув популярності завдяки своїй довговічності.
Налобний ліхтар акумуляторний 13 LED YJ-1898 має солідний дизайн, в якому гармонійно з'єднаний модерн з класикою. Вмикається ліхтар за допомогою натискання кнопки, розташованої праворуч корпусу. Перше натискання забезпечує режим 13 світлодіодів, друге – режим 9 світлодіодів, а за допомогою третього натискання відбувається вимкнення. Блок для живлення знаходиться попереду. Стрічка кріплення неймовірно еластична і м'яка, приємна на дотик.
Це компактний та надійний помічник у повсякденному житті, а також у туристичних походах, рибалці, роботі та подорожах. Не замінимо під час проведення ремонтних робіт. Ідеально підходить для електриків, сантехніків, автомобілістів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 231 |
| Час роботи | 10 - 15 годин годину |
| Додаткові характеристики | Коригування голови ліхтарика до 180 градусів. Корпус - пластик. |
| Одиниць у у упаковці | 1 |
| Зарядний застряг | 220V |
| Кол-во в запайці (шт) | 60 |
| Кількість диодів | 13 |
| Кількість режимів роботи | 2 (13LED, 9LED) |
| Комплектація | лампочка, шнур для зарядки від мережі 220V, надувний ремінь |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Ні. |
| Харчування | акумулятор 400 mAh |
| Розміри | 74х60, L53?H65?W84 мм |
| Тип харчування | акумулятор |
| Тип пристрою | Налобний |
| Функція Power Bank | Ні. |
- Ціна: 194,80 ₴





