-10%

Ніж Petrified Fish PFB01 Coyote
2 437,50 ₴
2 193,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Petrified Fish |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Мікарта |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 137 гр |
| Колір | Coyote |
| Товщина обуха | 3.3 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193,75 ₴






