-10%

Ніж Benchmade Nimravus Tanto Chinese
1 600 ₴
1 440 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Китай |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | DLC |
| Вага | 160 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 2.8 мм |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Загальна довжина | 227 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴






