-10%

Ніж Cold Steel Vaquero XL Chinese
1 500 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Китай |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Tri-Ad Lock |
| Вага | 285 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Загальна довжина | 315 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






