-10%

Ніж RealSteel G5 Metamorph Mk.II
2 775 ₴
2 497,50 ₴
- В наявності
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Stonewash |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 75 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обуху | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 207 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 497,50 ₴





