-10%

Ніж CRKT Remedy Chinese
1 337,50 ₴
1 203,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Кітай |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Frame Lock |
| Вага | 137 гр |
| Колір | Gray |
| Товщина обуха | 2.9 мм |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Загальна довжина | 211 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203,75 ₴





