-10%

Ніж Petrified Fish PFB02
2 437,50 ₴
2 193,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Petrified Fish |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 150 гр |
| Колір | Grey |
| Товщина обуха | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 94 мм |
| Загальна довжина | 219 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 193,75 ₴





