-10%

Ніж RealSteel Gslip Compact
2 775 ₴
2 497,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Real Steel |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | Takefu VG-10 |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Blackwash |
| Тип замка | Slip Joint |
| Вага | 52 гр |
| Колір | Grey |
| Товщина обуха | 2.25 мм |
| Довжина клинка | 78 мм |
| Загальна довжина | 176 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 497,50 ₴





