-10%

Стартовий пістолет Stalker 2914 shiny chrome, чорні ручки
6 299,86 ₴
5 669,88 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PIS-005440
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пістолет Stalker 2914 - один із найбільш якісних варіантів серед стартової зброї, представленої на ринку України. Виробник Atak Arms демонструє відмінну якість виробництва та контролю продукції, тому навіть більш ранні екземпляри, які випускалися під брендом Zoraki, мали підвищений попит і цінувалися на збройових форумах. Наразі асортимент ще більш розширився та з'явилися нові моделі з традиційно високим рівнем виготовлення та уваги до деталей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атак Arms |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 85 мм |
| Калібр | 9 мм |
| Кількість зарядів | 14 |
| Загальні | |
| Вага | 0.73 кг |
| Висота | 121 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість магазина | 14 шт. |
| Гарантія | 3 місяць |
| Заряд патрона | Холостий патрон |
| Маса пістолета з магазином без патронів, кг | 0.730 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Прицільні пристосування | Нерегульовані |
| Тип | Стартовий пістолет |
| Цвет затвора | Глянсовий хром |
| Колір рамки | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 669,88 ₴





