-10%

Плотик єдиноріг Intex 57561 201*149 см
955,19 ₴
859,67 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Довжина: | 201 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 97 см |
| Інформація | (ДxШxВ) 201 x 140 x 97см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вік дитини | від 3 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Виробник | Intex |
| Серія | UNICORN RIDE -ON |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | білий |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,67 ₴


