-19%

Мішень картонна S-Shots "No1" 50 шт./пчк (138 мм х 138 мм)
151 ₴
122,31 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рекомендована для розважальної стрільби з пневматичного пістолета на відстані 10-15 м. або пневматичної гвинтівки на 15-25 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.01 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 12 см |
| Матеріал | Картон |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість цілей | 10 |
| Мінімальна відстань | 10 м |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість мішеней у пакованні | 50 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,31 ₴
