-10%

Зарядний пристрій Kernuap SunPower на сонячних батареях
1 331 ₴
1 197,90 ₴
- В наявності
- Код: Kernuap
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Зарядний пристрій на сонячних батареях KERNUAP SunPower призначений для заряджання акумуляторів телефонів та інших портативних пристроїв від енергії сонячного світла. Портативний зарядний пристрій на сонячній батареї досить легкий і компактний — прийде на допомогу прихильникам подорожей, а також охочим заощадити електроенергію.
Технічні характеристики:
- KERNUAP SunPower
- Потужність: 10 Вт (макс.).
- Вихідна напруга: 5 В.
- Вихідний струм: до 1.5 А.
- Інтерфейс: гніздо USB і кабель mini USB.
- Ефективність перетворення сонячної енергії: 35%.
- Вага: 270 грамів.
- Розміри в розкладеному стані: 540 х 155 х 3 мм.
- Розміри в складеному стані: 155 х 80 х 25 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 5 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 270 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | монокристалічні |
| Напруга | 5 |
| Міцність | 10 |
| Ступінь захисту, IP | 67 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197,90 ₴




