-10%

Зарядний пристрій Power Bank 18650х2 PB2
671 ₴
603,90 ₴
- В наявності
- Код: PB2
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
- Універсальний автономний зарядний пристрій для двох акумуляторів 18650 з функцією Power Bank
- Заряджання від мережі, від комп'ютера.
- Корпус відкривається легко, магнітна кришка, розрахована на 2 акумулятори
- Вхід (зарядка самої банки) — micro USB
- Вихід: стандартний USB.
- Загальна ємність залежить тільки від акумуляторів
- Захист від перезарядження
- Індикатор ємності та заряду
- Вихід: DC 5V/2A
- Вхід: DC 5V/2A
- Розміри: 118х58х28 мм
- Комплектація: Зарядний пристрій Power Bank,Шнур USB,Чехол-сумка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Універсальна батарея |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | micro USB |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,90 ₴






