-10%

Штатив монопод Yunfeng vct-1388
623 ₴
560,70 ₴
- В наявності
- Код: vct-1388f
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технические характеристики:
Производитель: Yunfeng
Модель: vct-1388
Материал: алюминиевый сплав + пластик
Минимальная длина: 42 см
Максимальная длина: 123 см (без учета держателя телефона)
Секции: 3
Максимальная грузоподъемность: до 1кг
Вес: 345 г
Размер упаковки: 51*5.5*5.5 см
Примечание:
Смартфон с системой IOS, функция zoom не работает на пульте, только можно делать фотографии.
Комплектация:
Yunfeng vct-1388
Пульт дистанционного управления
Держатель телефона
Зарядный кабель для пульта
Чехол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина у складеному стані | 450 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1230 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Yunteng |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.45 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560,70 ₴



