-10%

Ніж Sanrenmu SRM Medal 255L-GP
3 062,50 ₴
2 756,25 ₴
- В наявності
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Micarta |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 70 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обуху | 2.65 мм |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 756,25 ₴






