-10%

Ніж Sanrenmu SRM Mirage 239
2 312,50 ₴
2 081,25 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 56-58 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 109 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуху | 3.0 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Загальна довжина | 212 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 081,25 ₴





