-10%

Ніж Bastinelli Creations Pika
1 500 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Матеріал руків'я | G10 |
|---|---|
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | Satin |
| Вага | 56 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.25 мм |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Загальна довжина | 164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





