-10%

Ніж Sanrenmu SRM 168
2 187,50 ₴
1 968,75 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка стали | D2 |
| Твердість HRC | 58-60 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 114 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.2 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968,75 ₴





