-10%

Ніж Sanrenmu SRM 7228B-AB
2 812,50 ₴
2 531,25 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
|---|---|
| Матеріал руків'я | Алюміній |
| Марка стали | Sandvik 14C28N |
| Твердість HRC | 57-59 |
| Фініш клинка | DLC |
| Тип замка | Ambi Lock |
| Вага | 124 гр |
| Колір | Black |
| Товщина обуха | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531,25 ₴





