-10%

Дитячий надувний плотик Intex 57563 Дракон
874,42 ₴
786,98 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 330-07-90
Станиславповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Довжина: | 201 см |
| Ширина | 191 см |
| Інформація | Довжина 201 x Ширина 191 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вік дитини | від 3 років |
| Гарантія | не передбачена |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Виробник | Intex |
| Серія | DRAGON RIDE-ON |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | надувний пліт для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | овальний |
| Колір | синій |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786,98 ₴



