-10%

Intex надувний круг 58221 3 види крокодил тукан та лев
289,25 ₴
260,32 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (93) 330-07-90
Станиславвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
надувні кола у вигляді звірів з лапами і хвостами виглядають незвично і сподобаються дітям і їх батькам.
У 2017р. ця модель виробляється з трьома моделями: Динозаврик, Левеня, Крокодил і Мавпа
Кола, розраховані для дітей 3 - 6 років, допоможуть проводити відпочинок на воді безпечніше і веселіше.
| Діаметр | 56 см |
| Інформація | Діаметр 56см |
| Вік дитини | від 3 до 6 років |
| Вага | 0,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | різнобарв'я |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | звірі |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
Информация для заказа
- Цена: 260,32 ₴








